Oryginalne imprezy plenerowe

Pomysł na imprezy integracyjne dla firm

Zabawa w plenerze! Nie ma nic lepszego, niż wspólne spędzenie czasu na łonie natury, w promieniach słońca, przy śpiewie ptaków. Imprezy firmowe nie muszą się dłużej kojarzyć z jedzeniem obiado-kolacji w zamkniętej restauracji. Teraz coraz więcej korporacji wychodzi naprzeciw nowym wymaganiom, a zabawy pracownicze wydają się być organizowane coraz bardziej kreatywnie i z większym rozmachem.

Jak zorganizować imprezę w plenerze?

Przede wszystkim warto zadbać o wynajęcie dobrej agencji eventowej. Warto żeby taka firma posiadała swój własny sprzęt, który spełnia wszystkie atesty bezpieczeństwa. Wśród zabawek powinny się znajdować dmuchańce, baseny z kulkami i ścianki wspinaczkowe dla najmłodszych uczestników. W takim wypadku koszt imprezy firmowej zostanie zmniejszony do minimum, bowiem wszystko, co potrzebne, zostanie dostarczone z jednego źródła.

Należy też pamiętać, aby podczas wynajmowania agencji jasno sprecyzować cel. W końcu organizacja imprezy integracyjnej dla firm będzie zupełnie czym innym, niż festyn szkolny na dzień dziecka. Każda dobra agencja eventowa będzie potrafiła dobrać atrakcje odpowiadające oczekiwaniom klienta.

Imprezy firmowe w plenerze

Na dobrej imprezie plenerowej nie może zabraknąć atrakcji również dla dorosłych. Kiedy dzieci będą zajęte zjeżdżaniem, rzucaniem się kulkami i jedzeniem waty cukrowej, dorośli mogą zagrać w grę terenową albo obejrzeć pokaz akrobatyczny. Wieczorem można zorganizować ognisko i wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych do melodii gitary.

Dobrym pomysłem na wspólne gry i zabawy będą wyścigi w workach, przeciąganie liny, wyścigi, przestrzenne gry planszowe – te propozycje sprawdzą się w przypadku uczestników w każdym wieku. Zabawy ruchowe są w każdym przypadku dobrym pomysłem, a przewracanie się w workach z pewnością poprawi wszystkim humor.

Aby wszystko wypadło idealnie warto sprecyzować oczekiwania i predyspozycje osób, które będą brały udział w wydarzeniu. Trzeba również określić wiek uczestników, a także ich ilość.

Author: Waldemar

Share This Post On